Darmowe zajęcia rozwoju osobistego – joga, medytacja i Dragon Dreaming!

“Chorzowski Ogród Społeczny” trwa, a Stowarzyszenie Koncepcja właśnie ogłosiło plan, jakie aktywności są zaplanowane do końca września.

Organizatorzy zapraszają na bezpłatne zajęcia rozwoju osobistego z jogi i medytacji. Zaplanowane zostały również specjalnego warsztaty – Dragon Dreaming, który jest innowacyjną, holistyczną metodą tworzenia pomysłów/projektów.

Młodzi ludzie nie mają pomysłu na swoje życie, często są zapatrzeni w świat wirtualny i przeżywają dysonans kiedy porównują świat wykreowany w social mediach ze swoją rzeczywistością. A to prosta droga do depresji, niskiej samooceny i nie tylko– informują przedstawiciele Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Koncepcja to nowo powstała organizacja pozarządowa w Chorzowie, która ma na celu zaktywizować młodzież, zachęcić ją do pogłębiania swojej wiedzy, szlifowania umiejętności i stworzenia pomysłu na siebie. Cele te chcą osiągnąć poprzez organizację m.in. paneli dyskusyjnych, podczas których młodzież nauczy się argumentować swoje racje, bronić swojego stanowiska. Stowarzyszenie chce również propagować aktywne spędzania czasu wolnego.

Dlatego powstał “Chorzowski Ogród Społeczny”?

Uznaliśmy, że chorzowska organizacja pozarządowa powinna zacząć działalność od podwórka, czyli od aktywizacji lokalnej młodzieży. Bardzo nas cieszy, że pomysł został przywitany z otwartymi ramionami przez tutejsze Centrum Inicjatyw Społecznych, a także inne organizacje pozarządowe takie jak Stowarzyszenie Błękitny Anioł i Klub Aktywnych Rodzin. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej inicjatywy.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w “Chorzowskim Ogrodzie Społecznym”.

Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie przy ul. 3 maja 18. W razie niepogody zajęcia zawsze odbywają się w salkach i dlatego nie trzeba się obawiać odwołania zajęć!

Więcej o “Stowarzyszeniu Koncepcja” można przeczytać tutaj:
https://www.facebook.com/stowarzyszeniekoncepcja/